cilt bakımı

 cilt bakımı

Klasik Cilt Bakımı

Siyah noktalardan arındırılmış ve nemlendirilmiş, parlak bir cilt için 45 dakika. Bu yüz bakımı, minimum sürede maksimum sonuç veren bireysel ihtiyaç için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır.

45 Dakika | 950 ₺

Hydrafacial Vacuum Refresh Cilt Bakımı

Genişlemiş ve tıkalı gözenek, siyah nokta, cilt tonu düzensizlikleri, sebum dengelenmesi (yağlı cilt), cildin nemlendirilmesi, ince çizgilerin giderilmesi, leke bakımı ve cildin canlandırılması için, herhangi bir iğne enjeksiyonu içermeden sadece vakumlama yöntemi ile işlem gerçekleştirilmektedir. Hydrafacial olarak da bilinir.

75 Dakika | 2500 ₺

Frozen Face Bakımı (İğnesiz Mezoterapi)

Frozen face, cilt üzerinde hareket ettirilen başlığı ile uygulama yapılabilen bir yüz kaldırma ve iğnesiz mezoterapi cihazı. Frozen face, radyofrekans ile cilt üzerinde mikro kanallar oluşturur, bu kanallar cildin ihtiyacına yönelik aktif serumları cildin alt tabakasına gönderir. Bu sayede cilt daha sıkı ve dolgun hale gelir.

75 Dakika | 3000 ₺

Organik Kore İyileştirme Bakımı

Tüm cilt tipleri için uygun olan, hassas ciltlerde de güvenle kullanılan bir enzim peeling bakımıdır. Yaşlanma belirtilerini ve eşit olmayan cilt tonunu hedef aldığı klinik olarak kanıtlanmış bu öncü hassas bakım, güçlü eksfoliasyon ve yenilenme için enzim katmanları kullanır. Akne, leke, yaşlanma, kuruluk gibi tüm cilt sorunlarında cilde destek olur. Cilt hassasiyetini düzeltir, güçlü bir cilt bariyeri oluşturur, nem ve parlaklık verir.

75 Dakika | 2500 ₺

Medikal Leke Bakımı (pH Formula M.E.L.A.)

Profesyonel Leke Bakımı bir cilt yenileme uygulamasıdır. Cilt yenileme için peeling ve diğer uygulamalara göre daha etkili ve uzun vadeli bir sonuç sunar. Peeling gibi ciltte bir soyulma meydana gelmediği için de yan etki riski yoktur. Bu protokolumüz 3 aşamadan oluşmaktadır ve her aşamayı uygulamanız gerekmektedir. Bu uygulama yaşlanma belirtileri olan ince kırışıklıklar, izler, lekeler gibi birçok sorun ortadan kaldırılır.

60 Dakika | 2500 ₺

Profesyonel Yaşlanma Karşıtı Bakım (pH Formula A.G.E.)

Antiaging cilt bakım uygulamamız, kırışıklıkları hedeflemek, sıkılığı ve elastikiyeti arttırmak, canlılık ve gençliği geri kazanmaya yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış cilt sıkılaştırma prosedürleriyle cildi gençleştirir.

60 Dakika | 2500 ₺

Medikal Akne Bakımı (pH Formula A.C.N.E.)

Cilt peelingleri ham akne hem de akne izi tedavisinde etkili olabilirler. BCI olarak biz, her cilt tipine uygun peeling seçimi yaparak farklı sebepleri hedef alıyoruz. Cilt peelingleri cilt yüzeyinin ve hücrelerin yenilenmesinde teşvik edici bir görev üstlenir. Hem seivilceler, hem de uzun süreli sivilce izlerinin üstesinden gelmek için cilt peelinglerini öneriyoruz.

60 Dakika | 2500 ₺

Medikal Hassas Cilt Bakımı (pH Formula C.R)

"Hassas ciltler özel ilgiye ihtiyaç duyarlar. Yatıştırıcı etkili bir masaj tekniği kızarıklık görünümünün azalmasını ve günlük stresin etkilerine karşı koruma sağlar. Doku ve nem seviyeleri normale döndürülür. Cilt son derece yatışmış, rahat ve sakin bırakılır."

60 Dakika | 2500 ₺

Cilt Analizi

Birçok cilt rahatsızlığı derin cilt katmanlarından kaynaklanır ve sonuç olarak insan gözüyle teşhis edilmesi zordur. Teşhis, özel lambalarla cildinizin 6 görüntüsünü alır ve daha sonra analiz için bir monitöre aktarılır. Görüntüler cildin katmanlarını gösterir ve cildin sorunlu görünmesine neden olan altta yatan sorunları belirlemeye ve cilt görünümü ve gelecekte yaşlanma üzerinde olumsuz etkisi olabilecek sorunları belirlemeye yardımcı olur.

15 Dakika | Cilt Bakımı Öncesi Ücretsiz

Frozen Eyes Pro Göz Çevresi Gençleştirme

Frozen eyes pro göz altına ve üstüne uygulanabilen iğnesiz mezoterapi cihazıdır. Göz çevresinde oluşan ince kırışıklık, renk eşitsizliği, göz kapağında düşüklük ve nem ihtiyacını karşılayan bir cihazdır. Radyofrekans ile kolojen üretimini arttırarak o bölgede sıkılaşmayı sağlar. Kullandığımız ilk başlık hızlı titreşimleri ve akımı sayesinde kan dolaşımını hızlandırır. Hücreler uyarılır . ikinci başlık titreşimleri sayesinde özel içerikli serumları cilt altına iletir. Ağrısız bir işlemdir. Her mevsim uygulanabilir. Cerrahi işlem yaptırmak istemeyen danışanlarımız gönül rahatlığı ile tercih edebilir

30 Dakika | 1500 ₺


BEAUTY CLUB ISTANBUL’DA CİLT BAKIMI

Beauty Club Istanbul olarak, şehrin ortasında; Nişantaşı’nda kentsel yaşamın etkilerini ortadan kaldırmaya ve cildinizin inanılmaz derecede parlak görünmesini sağlayacak olan cilt bakım hizmetlerini sunmaya devam ediyoruz.

Son derece yetenekli cilt uzmanlarımız, sonuçlarınızı optimize etmek ve herhangi bir acil cilt sorununu gidermek için gerektiği gibi teknolojiyi ve mükemmel ürünleri harmanlayarak uzmanlıklarını kullanacaklardır.

Her cildin benzersiz olduğunun ve tüm cilt tipleri ve koşulları için özel olarak tasarlanmış bir deneyime ihtiyaç duyduğunun farkındayız. Bu nedenle son teknoloji ürünü cilt analiz cihazıyla önce cildinizi tanıyoruz ve en iyi cilt versiyonunuza ulaşmanız için, yol haritamızı belirliyoruz. Bize yol arkadaşlığı yapacak markalarımızı ve ürünlerimizi de özenle seçiyoruz.

ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ OLAN MARKALAR

pH Formula, kozmetik ve tıbbi reçeteler arasındaki yenilikçi ittifak sayesinde ilk farmasötik-kozmesötik cilt bakım hattıdır. Ph Formula cilt onarım sistemi, kontrollü kimyasal cilt yenileme konsepti ile rejeneratif tıp teknolojisine dayanmaktadır. Kontrollü kimyasal cilt yenilemenin etkisi, esas olarak ciltte pul pul dökülmeye neden olan geleneksel peelinglerden tamamen farklıdır. pH Formula’nın kontrollü yüzey yenilemesi, travma ve yüzeysel tahrişi azaltırken, farklı cilt katmanlarında hızlandırılmış bir hücre yenilenmesini aktif olarak tetikler. Dermatolojik bir cilt yenileme sistemi olarak geliştirilen pH Formula A.G.E (yaşlanma), M.E.L.A (hiperpigmentasyon), A.C.N.E (akne) ve C.R. (kronik kızarıklık) gibi cilt bozukluklarını başarıyla onarır.

Theraderm, Markanın kurucusu Young Mi Kim, bilimsel temelli cilt bakımını tanıtmak için medikal cilt bakım konseptini geliştirmiş ve ‘’Medikal Cilt Bakımı kitaplarını seri olarak yayınlamıştır.bu üç kitap Güney Kore’de üniversitelerin estetik bölümünde hala ders kitabı olarak kullanılmaktadır. Kore başta olmak üzere ABD, Fransa ve Almanya’da üst düzey laboratuvarlarda geliştirilen doğal bitki ve biopeptitler kullanılarak eşsiz formüllerle oluşturulmuştur. Theraderm’in Pink Peel dahil olmak üzere bir çok ürününün klinik çalışmaları ve makaleleri bulunmaktadır. Pumpkin Peel, yıllardır güvenle kullandığımız ve pek çok hayranı olan bir ürünüdür. De Mela bakımıyla cildiniz ışıltıya kavuşur. Pink Peel ile cildiniz zamana meydan okur.

Genosys, yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak, cildi onarmak ve yenilemek için güçlü araçlar sunan bir Güney Kore kozmetik markasıdır. Genosys ürünleri tıp, biyokimya, genetik ve hatta teknoloji alanındaki en iyi uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. Geleneksek kozmetiklerin temel sorunu, çoğunlukla cilt bariyerinin koruyucu işlevi nedeniyle cilt yüzeyinde kalması ve bileşenlerin büyük moleküler boyutu… Genosys tam da bu noktada fark yaratarak, cildi hem içerden hem de dışardan onarmak için güçlü çözümler sunar. Snowcell ile cildiniz canlanır, ışıldar. Ez Co2 ile cildiniz parlar. HR3 Matrix ile sağlıklı saçlara kavuşursunuz.

Ayrıca Sunsational, Mesosys, Vagecci markalarının ürünleri de merkezimizde bulunmaktadır.

cilt bakımı
cilt bakımı
cilt bakımı
cilt bakımı
cilt bakımı

Cilt Analizi Nedir? 

Cildin iyi tanınması ve takip edilmesi,  cilt sağlığı açısından önemlidir. 3 boyutlu ve tamamen bilgisayarlı analiz sistemiyle yapılan ölçümler kişinin cildi ve cilt altı dokusunun inceler. Cilt analiz cihazı, 3 boyutlu kamera yardımıyla yüz derisinin görüntülerini analiz ederek ve bunları cilt tipi, dokusu, nem düzeyi, pigmentasyon, kırışıklıklar, sivilce gibi çeşitli cilt kalitesi parametrelerine ilişkin verileri algılamak için depolanan görüntü veri kümeleriyle karşılaştırır. 3D cilt analizi, henüz ortaya çıkmamış bir leke, cilt kırışıklıkları, akne gibi problemlerin her biri için ayrı cilt haritası çıkarır. 3D cilt analiziyle; cilt sorunlarının henüz oluşmadan önlenebilmesine olanak sağlanır.

cilt bakımı

Frozen Eyes nedir? Ne işe yarar?

Frozen Eyes, göz altına ve üstüne uygulanabilen iğnesiz mezoterapi cihazıdır. Göz çevresinde oluşan ince kırışıklık, renk eşitsizliği, göz kapağında düşüklük ve nemsizlik problemlerinde cilde destek olan bir cihazdır. Radyofrekans ile kolajen üretimini arttırarak o bölgede sıkılaşmayı sağlar. Cihazda iki adet başlık vardır, kullandığımız ilk başlık hızlı titreşimleri ve akımı sayesinde kan dolaşımını hızlandırır ve hücreler uyarılır. İkinci başlık titreşimleri sayesinde özel içerikli serumları cilt altına iletir. Ağrısız bir işlemdir. Her mevsim uygulanabilir. 

Frozen Face nedir? Ne işe yarar?

İğnesiz mezoterapi olarak da bilinen bu yöntem, cihaz içindeki özel serumu eşit olarak cilde dağıtır. Radyofrekans sayesinde kolajen üretimini arttırarak ciltte sıkılaşma sağlar. Ayrıca yüz ve boyun bölgesindeki kasları uyararak yüz yogası etkisi sağlar. Cilt daha sıkı, nemli ve dolgun hale gelir. Soğuk başlığı sayesinde konforlu bir işlemdir.  Yüz ve boyunda uygulamadan hemen sonra lifting etkisi görülür. Cilde canlılık, parlaklık ve dolgunluk kazandırır.

Sıkılaşma ihtiyacı olan, ince kırışıklıkları bulunan ve canlılığı azalmış ve lekeli cilt tipleri için ideal olan iğnesiz mezoterapi Frozen Face işleminde, radyofrekans ve mikro kanallar açılmasını sağlayan elektroporasyon yöntemleri kombine edilerek cildin ihtiyacına yönelik hazırlanmış aktif içerikler, hasar görmüş ve neme ihtiyacı olan hücrelerin bulunduğu deri alt tabakalarına çok daha etkin bir şekilde iletilir. İşlemin ilk adımında soğuk başlık sayesinde kan dolaşımı hızlandırılır ve radyofrekansın cildin elastikiyetini arttırarak kolajen sentezini tetiklemesi sağlanır. seans sonrasında daha sıkı, kırışıklıkları azalmış ve canlı bir cilt hedeflenir.

 

Randevu Al