kaş - kirpik - kalıcı makyaj

 kaş - kirpik - kalıcı makyaj

Kaş Vitamini

Kaş vitamini uygulaması kaş diplerindeki hücrelerin canlanıp güçlenmesi ve seyrek kaşların gürleşmesi için özel bir serumla yapılır.

30 Dakika

Kirpik Lifting Uygulaması

Düz kirpiklerin kıvrıklığını arttırmak için yapılan bir uygulamadır. Kirpikleri kıvırmanın ardından pigmentasyonu arttıracak özel bir solüsyon ile işlem tamamlanır.

60 Dakika

Kaş Laminasyon

Kaşların yukarı kalkık ve taranmış bir görünmesini sağlayan işlemdir.

60 Dakika

Microblading - Pudralama Kaş Kalıcı Makyajı

Zamanla formunda bozulmalar veya seyreklik görülen kaşların doğal bir şekilde kıl tekniği olarak da bilinen teknikle kaşların ideal uzunluk ve gürlük kazandığı kalıcı makyaj uygulamasıdır.

120 Dakika

Eyeliner Kalıcı Makyajı

Özel solüsyonlarla kirpik diplerine uygulanan kalıcı makyaj uygulamasıdır. Gözlere derinlik katmak amacıyla yapılır.

60 Dakika

Dipliner Kalıcı Makyajı

Özel solüsyonlarla kirpik diplerine uygulanan kalıcı makyaj uygulamasıdır. Gözlere derinlik katmak amacıyla yapılır.

60 Dakika

Dudak Renklendirme Kalıcı Makyajı

Pigmentasyonu az ve soluk dudaklarınıza canlılık katacak kalıcı makyaj uygulamasıdır.

120 Dakika

Kalıcı Makyaj Silme

Kalıcı makyaj yapılınca, deri altına giden boya pigmentlerini deriden uzaklaştırmak için yapılan işlemdir. Solüsyon ile silme yapılır.

30 Dakika

Kaş Alımı

Profesyonel kaş şekillendirme işlemidir.

30 Dakika

İpek Kirpik

Kirpiklerin uzun ve gür görünmesini sağlayan bir uygulamadır. İpekten hazırlanmış olan kirpikler, tek tek kendi kirpikleriniz üzerine özel bir medikal yapıştırıcı ile yapıştırılır.

90 Dakika


Kalıcı makyaj uygulamaları, günümüzde pek çok kadının, hatta erkeklerin de yaptırdığı uygulamalardır. Bu işlemde çalışılmak istenen bölgede, cildin en üst tabakası olan epidermise, bitkisel kaynaklı boyalar kullanılır. Özellikle yarı kalıcı kaş makyajı, eyeliner, dipliner, kalıcı dudak renklendirme işlemleri sıkça tercih edilmektedir. Ayrıca saçlı görünümü desteklemek için kafa derisine, yeniden şekillendirilmesi için meme ucuna da yarı kalıcı makyaj uygulanmaktadır.

Beauty Club Istanbul’da, beğendiğiniz kaş stili ne olursa olsun, görünümünüzü iyileştirecek ve kaşlarınızın tam potansiyeline ulaşmasına kalıcı makyaj uygulamasıyla yardımcı olabiliriz. Bunun için birbirinden farklı teknikler uyguluyoruz.

Mikroblading tekniği, cildin en üst tabakası olan epidermise steril aletler kullanılarak atılan mikro kesilerle, bitkisel pigment uygulama işlemidir. Yüzünüze uygun tasarımı yapılan kaş şekline ve kaştaki kılların doğal akış yönüne göre uygulanır. Bunun sonucunda, üç boyutlu kaş görüntüsü yakalanır. İşleme başlanmadan önce, ilgili bölgeye anestezik kremler uygulanır ve cilt iyice uyuşana kadar beklenir. Hatta ağrı eşiği yüksek kişiler, anestezik krem kullanmadan bile yaptırabilirler. Mikroblading işlemi, bir dövme işlemi değildir, cildin yapısına ve maruz kaldığı dış etkenlere göre cildinizde 2 yıla kadar kalabilen yarı kalıcı bir işlemdir. Dövmeden farkı, boyaların cildin alt tabakası olan dermise değil, en üst tabakası olan epidermise uygulanıyor olmasıdır.

Pudralama tekniği, bitkisel boyalardan oluşan kalıcı makyaj boyası kullanılarak mikro iğneler yardımıyla derinin en üst tabakası epidermise uygulanan bir işlemdir. Pudralama/Gölgeleme tekniğinde kaşlara bir tür fark efekti verilir. Renkler biraz flu ve geçişlidir. Kalıcı kaş dolgusuna kıyasla daha hafif bir dolgu tekniği söz konusudur, keskin hatları yoktur. Kaşları seyrek olan ve sürekli kaş kalemiyle boyama ihtiyacı olan kişiler için uygundur.

Dudak renklendirme uygulaması, rengi solgun olan dudakların özel bitkisel pigmentler kullanılarak yeniden canlı ve bakımlı görünmesini sağlamak için yapılan bir yarı kalıcı makyaj uygulamasıdır. Sizin belirleyeceğiniz rengin kolayca uygulanabildiği dudak renklendirme, son yıllarda ünlü kişiler tarafından da sıkça kullanılmakta ve en popüler kalıcı makyaj uygulamaları arasında yerini almaktadır. Yüzünüze canlılık ve tazelik vererek günlük hayatınıza konfor katar.

Kalıcı eyeliner veya dipliner, göz kapağı üzerine kuyruklu veya kuyruksuz çizgi şeklinde yapılan makyaj uygulamasının, özel boyalarla cildin üst tabakasına işlenmesidir. Kusursuz bir eyeliner çizgisi çekmek herkesin başarabileceği bir şey değildir. Bunun için hergün uzun uğraşlar vermek istemeyenler için kalıcı eyeliner veya dipliner uygulaması ideal bir çözümdür.

Beauty Club İstanbul’da kalıcı makyaj uygulamaları Phiacademy eğitimli uzmanlarımız tarafından uygulanmaktadır.

Randevu Al