vücut şekillendirme

 vücut şekillendirme

Bölgesel İncelme

Uygulamada Frozen Body, Bubble Up, Frozen Shock Wave ve G5 gibi cihazlarından faydalanılmaktadır.

60 Dakika | 2900 ₺

Kombo Selülit Protokolü

Beauty Club Istanbulda selülitlerinize veda ediyoruz. 1 saatlik tek seansta tam üç cihaz kullanıyoruz. Bubble Up cihazı titreşim ve basınç üreterek sıvıların boşaltılmasını sağlar, selüliti azaltır, kan dolaşımını iyileştirir. Frozen Shock Wave cihazı derin bağ dokusuna etki eder, şok dalgalarıyla uygulanan basınç sayesinde yağ hücrelerinin fıtıklaşması sonucu oluşan selülit problemini yok eder. G5 cihazı yüzeyesel bölgede sıkılaşma sağlar ve selülit yok etmeye destek olur.

60 Dakika | 1900 ₺

Bubble Up Lenf Masajı

Bubble Up Endospheres cihazı yardımıyla lenf drenaj masajı yapılır. bunun sonucunda vücuttan ödem atılır, selülit görünümünün azalmasını desteklenir, cilt sıkılaşır, yağ dokusunda gözle görülür azalma olur, vücut toksinlerden arınır, kas canlanır. Ayrıca küçük başlığı yardımıyla yüz ve boyun üzerinde gençleştirici etki sağlar.

30 Dakika | 650 ₺


VÜCUT ŞEKİLLENDİRME

Vücut şekillendirmede, teknolojinin nimetlerinden uzun yıllardır faydalanılmaktadır. 

Biz de Beauty Club İstanbul’da Avrupa’dan ithal cihazlarla, sizlere en iyi hizmeti sunmaya odaklandık.

BÖLGESEL İNCELME, SELÜLİT VE CİLT SARKMALAR İÇİN ELİMİZ GÜÇLÜ…

Bubble Up nedir? Ne işe yarar?

Bubble Up devrim niteliğindeki yöntemleriyle vücut ve yüz kusurlarını gidermeye yardımcı olur. Uygulama başlığı üzerindeki kürelerin düşük frekanslı mekanik hareketi deriye derinlemesine etki eder.
Vücut üzerinde damar jimnastiği olarak tanımlanan bir titreşim ve basınç kombinasyonu üretir, bu egzersiz ödemin boşaltılmasını sağlar, selüliti azaltır, yerel kan dolaşımını iyileştirir, ağrı azaltır ve kas dokusunu iyileştirir.  Küçük başlığı sayesinde yüz ve boyun üzerinde gençleştirici etkisi vardır ve yüz ovalinin toparlanması için katkı sağlar.
Vücudun bütününe uygulanır. 

Frozen Body nedir ve ne işe yarar?

Aşırı soğutulan yağ hücreleri aracılığıyla, tam olarak istediğiniz bölgede boyut küçültülmesini sağlayan bir yöntemdir. Frozen Body’nin tedavi pedleri iç kısmında benzersiz bir soğutma elementi içerir. Bu pedler 0 dereceye kadar soğutup 40 dereyeceye kadar ısıtılır ve yağ hücrelerini kristalleştirerek vücuttan atılması sağlanır. Cildin hassas bir şekilde soğutulmasıyla yağ kalıcı olarak gider. Selülitli bölgelerde de oldukça etkilidir. Cildin üst tabakasındaki dalgalanmaları toparlayıp  cildin gençleşmesini ve kolejen artışını destekler. Böylece aynı anda hem fazla yağlarınızdan hem de selülit  görünümden kurtulabilirsiniz.

Frozen Shock Wave nedir? Ne işe yarar?

Bölgesel yağlanma, cilt sarkıklıkları, selülit problemlerinde ideal çözüm sağlar.
Frozen Shock Wave, akustik şok dalga üreten bir cihazdır. Akustik dalgalar, cilt altında titreşime sebep olan ve odaklı olmayan son derece güçlü ses titreşimleridir. Selülit problemini gidermede, bölgesel incelme ve sıkılaşmada, liposuction sonrası bölgede oluşabilen düzensiz görünümü düzeltmede, gıdı ve kol sarkmalarını gidermede fayda sağlar.
Shock wave yani şok dalgalarının basıncı sayesinde birbirine kenetlenerek duran yağ hücreleri ayrıştırılmakta, yağ kümeleri arasında sertleşmiş olarak duran bantlar yumuşatılmakta, kan ve lenf dolaşımı artmakta bu sayede yağ hücrelerinin fıtıklaşması sonucu oluşan selülit problemi giderilmektedir. Bacaklar, kalça karın bölgesi, kollardaki sarkmalar bu sayede giderilir. 

 

 

G5 Selülit Masajı

Cildi sıkılaştırır. Bölgesel zayıflama sağlar bölgesel dolaşımı düzenler ve toksinlerin atılmasında yardımcı olur. Ağrıları azaltır. Bedensel yorgunluğu alır. Kaslarda biriken laktik asitin ve ödemlerin atılmasına yardımcı olur. Yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar

 

Randevu Al